روش های پر پشت کردن ،تقویت و حجیم کردن ابرو،به بین،اصناف کرمان،کرمان

روش های پر پشت کردن ،تقویت و حجیم کردن ابرو

 

به بین با توجه به نظر کارشناسان محترم و مدیران واحدهای صنفی کرمان ، نظرات علمی و کارشناسی شده مفیدی را در اختیار شما مخاطب گرامی ؛ به بین قرار می دهد :

خانم مریم قریشی مدیر محترم سالن زیبایی رز ماری در این مطلب روش های پر پشت کردن ،تقویت ، حجیم کردن و رویش ابرو و تحریک رشد مجدد ابروها را  مطرح می کند .با ما همراه باشید.

گاهی پیش می‌آید قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این امر موجب می‌شود ابروها از حالت طبیعی خود خارج شوند . بنابراین برای رویش مجدد ابروها، مصرف برخی داروها و روغن‌های گیاهی ضروری است .

 • هر شب مقداری روغن زیتون را روی ابروهای خود بمالید و آن را ماساژ دهید.
 • استفاده از روغن نارگیل ، گردو و بادام نیز برای رشد ابروها بسیار مفید است
 • از استرس زیاد جلوگیری کنید ، یکی از علل ریزش ابرو استر بیش از حد است .همچنین می توانید برای پیشگیری از ریزش‌ ابروها از کپسول ویتامین‌ E و B در تقویت ابروهای خود استفاده کنید .
 • باید بدانید وازلین ماده دیگری است که می تواند در رشد ابروها موثر باشد. استفاده از وازلین نیز تقریبا همانند روغن زیتون است با این تفاوت که شاید مجبور باشید 2بار در روز از آن استفاده کنید. البته روغن زیتون رشد ابروها را سریع تر می کند ولی وازلین بیشتر روی ضخامت موی ابروها تاثیر دارد و آن ها را ضخیم تر می کند و در نتیجه ابروها پرتر به نظر خواهند رسید. وازلین بیشتر برای کسانی مناسب است که ابروهای باریک را ترجیح می دهند ولی دوست دارند ابروهای شان پر و یکدست به نظر برسد. خمیری از پودر آسیاب شده ی دانه ی شنبلیله تهیه کنید و صبح ها یا شب ها قبل از خواب به ابروهای خود بمالید.
 • زرده ی تخم مرغ را به ابروهای خود بمالید و پس از 20 دقیقه با آب سرد بشویید ، این کار باعث تقویت ابروها می شود
 • قرار دادن توپی از پنبه ی آغشته به شیر یا شیر نارگیل به روی ابروها باعث تقویت ابروها می شود.
 • مالیدن ژل آلوئه ورا به ابروها باعث افزایش رشد ابرو و نرم و براق شدن ابرو می شود.
 • مالیدن آب پیاز رنده شده به ابروها باعث تقویت و ضخیم شدن ابروها می شود.
 • مالیدن روغن نارگیل به ابروها باعث تیره تر و ضخیم تر شدن ابروها می شود.
 • مخلوط روغن بادام و بذر شنبلیله را روزانه به ابروهای خود بمالید.
 • هر شب قبل از خواب ابروهای خود را با روغن کرچک چرب کنید.
 • پرپشت شدن ابرو با ماساژ ابرو . به طور کلی ماساژ دادن هم برای پوست صورت مفید است و هم برای موها. برای ماساژ دادن ابروها بهترین کار این است که با یک برس کوچک مخصوص، ابروها را در جهت رویش موها شانه کنید، علاوه بر این می توانید با نوک انگشت ها با حرکاتی دوار به سمت گوشه های صورت، قسمت ابروها را با روغن بادام ماساژ دهید، می توانید این کار را 2 بار در روز انجام دهید. بهتر است اجازه دهید روغن بادام حداقل 15 دقیقه روی ابروها باقی بماند و بعد صورت را بشویید. روغن بادام سرشار از ویتامین E، کلسیم، ویتامین D و منیزیم است که همه این مواد می توانند به رشد ابروها کمک کنند.

گردآوری و تنظیم : مریم قریشی مدیر سالن زیبایی رز ماری

 « به بین » در راستای خرید مطمئن و بهینه سعی دارد تا واحدهای صنفی موفق را به بهترین شکل ممکن به خریداران معرفی کند تا آنها بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین را برای خرید انتخاب کنند و با عضویت در باشگاه مشتریان « به بین » بتوانند از تبلیغات واحدهای صنفی گوناگون مطلع و بهره مند شوند .

logo-samandehi
Template Settings

Theme Colors

Blue Red Green Oranges Pink

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top